Jak sobie pomóc

Zaburzenia snu jak bezsenność, nadmierna senność, budzenie się, koszmary, zmęczenie itp to problem z którym mało kto sam sobie potrafi pomóc.

 

Dawno dawno temu, w naszej galaktyce, lekarze specjalizujący się w leczeniu zaburzeń snu byli jak magicy, szarlatani. Nikt tak naprawdę, nie wiedział i nie rozumiał czym oni się zajmują. Co leczą i jak.

 

Wtedy też jak ktoś powiedział coś takiego jak „zaburzenia snu, bezsenność„, to wszyscy się patrzyli  na niego jak na przybysza z obcej planety albo wariata.

 

Dziś na szczęście jest już inaczej. Prawie każdy słyszał na temat np bezsenności czy nadmiernej senności. Istnieją też specjaliści z tej dziedziny. Mimo tego, osoba cierpiąca na np bezsenność niestety wciąż rzadko prosi o pomoc specjalistę. Jeśli już problem staje się bardzo poważny, udajemy się do lekarza pierwszego kontaktu który przepisuje nam tabletki na sen.

Oczywiście to też jest jakieś wyjście, nawet dość szybkie. Jednak w wielu przypadkach niestety nie zdaje egzaminu na dłuższą metę. To jest tak jakby pozamiatać problemy pod dywan i udawać że wszystko jest OK.

Nasza Poradnia zajmuje się problemami zaburzeń snu holistycznie – nie skupia się na skutkach problemu i nie daje super tabletek na wszystko – ale skupia się na samym problemie i jego przyczynach.

Jeśli zdecydujesz się na to, aby uzyskać od nas pomoc – musisz wiedzieć, że czeka Cie dość trudna i żmudna praca, nie tak jak po łyknięciu tabletki na sen która działa od razu.

Sleep Coaching to system który dotyka wszystkich obszarów Twojego życia. Zdrowia fizycznego, problemów z rodziną, bliskimi, pracą. To praca nad zmianami nawyków, przyzwyczajeń,  przekonań. To również sprawy związane z dietą, higieną snu czy nauką relaksacji.  Gdy we wszystkich obszarach nastąpi poprawa – możesz być pewien że uda Ci się w końcu spań odpowiednio długim, regenerującym snem który pozytywnie wpłynie również na wszystkie obszary Twojego życia.

 

 

 Umów się z fachowcem