Terapia snu

Często nawet jak jesteśmy przekonani o tym, że cierpimy na zaburzenia snu, bezsenność, nadmierną senność, budzenie się w nocy, koszmary – rezygnujemy z fachowej pomocy, ponieważ wydaje nam się, że cały ten proces diagnozowania, cała ta Terapia snu jest niezrozumiała, trudna i przerażająca – albo po prostu nie wiemy od czego zacząć i gdzie udać się po pomoc.

 

Zdarza się też, że po prostu nie zdajemy sobie sprawy, iż cierpimy na zaburzenia snu, bezsenność – przypisujemy ten fakt starzeniu się,  nie rozumiejąc że przecież ostatecznym celem snu jest odnowienie i odświeżenie umysłu oraz ciała.

 

Czasem też uważamy że w 21 wieku jest to już normalne, że śpimy krótko, szybko, byle jak.

 

Bezsenność czy inne zaburzenia snu to nie są problemy 21 wieku które można bagatelizować, nie pozwól by cokolwiek odwiodło Cię od szukania fachowej pomocy potrzebnej by przywrócić swojemu ciału niezbędny dla zdrowia spokojny, regenerujący sen.


 

Jak pracujemy z naszymi Klientami cierpiącymi na bezsenność i inne zaburzenia snu ? Jak wygląda „Terapia SNU” ?

 

terapia snu
terapia snu

 Pracujemy metodą „sleep coaching” która nie polega na żadnym podłączaniu do jakiś  urządzeń, nie polega też na faszerowaniu tabletkami czy terapią wstrząsową prądem.

 Cały proces „naprawczy” (terapia snu)  składa się z 12 indywidualnych spotkań na  których po kolei pracujemy nad wszystkimi obszarami życia, w których mogłyby wystąpić  problemy mające wpływ na jakość snu.  Rozpoczynając od diagnozy, poprzez  uświadamianie,  dietę, higienę snu, relaksację, kończąc na rozwiązywaniu problemów  psychologicznych,  zdrowotnych.

Jedna wizyta trwa 60 minut, raz w tygodniu – co daje nam 3 miesiące pełnego procesu.

Prawdziwy efekt tych 3 miesięcy, to poprawa jakości snu a co za tym idzie przy okazji – podniesienie jakości życia, przywrócenie radości.

 

Najtrudniej jest uczynić pierwszy krok. Co masz do stracenia właściwie ? Chyba tylko kolejną złą noc.

 
 Umów się z fachowcem